O Nas

Regionalne Centrum Doradczo- Szkoleniowe to wiodąca firma na rynku szkoleniowo-doradczym, specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze i  kompleksowemu doradztwu pozyskiwania dotacji unijnych dla Klientów indywidualnych, jak i potencjalnych przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju. Współpraca z naszą firmą gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia oraz rozwój biznesowy Państwa firmy począwszy od powstania idei, przez przygotowanie i stworzenie skutecznego biznes planu. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych ekspertów i doradców, którzy swoim doświadczeniem wspierają każdego potencjalnego Klienta na każdym etapie powstawania wniosku po uzyskanie odpowiednich funduszy na jego realizację.

Dla Klienta indywidualnego oferujemy kompleksową pomoc począwszy od szczegółowej analizy jego potrzeb, poprzez dobór odpowiedniego programu i działania, optymalizację wniosku pod kątem wymogów programowych i punktowych poprzez przygotowanie pełnego kompletu wymaganych dokumentów.

Dla Klienta biznesowego oferujemy skuteczne doradztwo w przygotowaniu inwestycji, refundacji lub doposażenia stanowiska pracy, prac interwencyjnych, a także praktyczne wskazówki pozyskania dotacji na rozwój działalności. Nasze działania w pierwszej kolejności opierają się na przygotowaniu rzetelnego planu strategicznego, uwzględniającego kierunki i potrzeby inwestycyjne przedsiębiorcy, wraz z analizą źródeł finansowania, możliwych do pozyskania, po sporządzenie kompleksowego biznes planu.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja 100% sukcesu biznesowego i zadowolenia Klienta.

RCDS
Rzeszów Al. Sikorskiego 13
Tel. 790 702 117
E-mail: biuro@rcds.pl