Doradctwo

Wspólnie z naszymi klientami dobieramy najlepsze źródła finansowania dla projektów inwestycyjnych, szkoleniowych i badawczo-rozwojowych. Pomagamy definiować obszar działań zmierzający do rozwoju naszych klientów. Posiadamy rozległe umiejętności w zakresie pozyskania wsparcia dla firm oraz jednostek naukowo-badawczych.

Doradctwo unijne

Projekty realizowane z wykorzystaniem środków przeznaczonych przez UE wymagają szczególnej staranności w zakresie porządkowania dokumentów dotyczących harmonogramu projektu, dokumentacji zbiorczej i jej archiwizacji. Nasza pomoc oraz precyzja w przygotowaniu dokumentacji może z pewnością usprawnić ten proces.

Doradctwo inwestycyjne

Chcesz zainwestować, lecz nie wiesz jak to zrobić i nie wiesz czy inwestycja się opłaci? Skontaktuj się znami. Poprzez wnikliwą analizę Twoich potrzeb opracujemy wspólnie z Tobą biznes plan lub studium wykonalności oraz dostosujemy Twoje wymagania do oczekiwań rynku.

Doradctwo strategiczne

Zapewniamy pomoc obejmującą całościowe przygotowanie do prowadzenia działań gospodarczych. W ramach doradctwa strategicznego sformułujemy zasady postępowania zarządu firmy, stałych w danym okresie, których zastosowanie poprowadzi do osiągnięcia wyznaczonego przez przedsiębiorstwo celu.

RCDS
Rzeszów Al. Sikorskiego 13
Tel. 790 702 117
E-mail: biuro@rcds.pl